Зубні протези Харків
Ми пропонуємо зубні протези у Харкові за невисокою ціною. Якісно та безболісно.
Втрата зубів відбувається по-різному, у людей похилого віку, як правило в результаті тривалих хвороб,
у молодих це відбувається через недбале ставлення до власного здоров’я.
Але які б не були причини,
За допомогою зубного протезування ми завжди можемо вам повернути гарну посмішку.
І робиться це за допомогою зубного протезування.
Сучасні зубні протези максимально наближені до зовнішнього вигляду натурального зуба.
Існує велика різноманітність протезів, що відрізняються за конструкцією та способом виготовлення.
Вони можуть бути знімними: пластинковими та бюгельними або незнімними.
Вони можуть бути зроблені з металокераміки або на безметалевій кераміці або зроблені з нейлону.
При першому Вашому візиті до нас ми виберемо для Вас найоптимальніший варіант зубного протезування в залежності від стану зубів, необхідних термінів та Ваших можливостей.
Але у будь-якому разі це буде робота екстра-класу!
Зубними протезами називають стоматологічні конструкції, за допомогою яких існує можливість відновлення зовнішнього вигляду та працездатності зубів. Будь-який вид знімного зубного протеза вимагає звикання і не може повністю замінити «рідні» зуби. Однак сучасна стоматологія робить все можливе, що зубні протези виглядали максимально природно, не відрізнялися від оригіналів та не приносили жодного дискомфорту.
Сьогодні існує широкий діапазон знімних протезів, які підходять до будь-якого випадку та ціни.
Класифікація зубних протезів
Існують знімні та незнімні протези. Що стосується групи знімних протезів, вона складається з повністю або частково знімних зубів.
Конструкція незнімних протезів зубів побудована в такий спосіб, щоб відновити чи кілька зубів на весь час. До цього виду належать: мостоподібні протези, коронки на один зуб, мікропротези (вініри, вкладки та накладки).
Що стосується знімних протезів зубів, їх конструкція побудована таким чином, щоб вийматися з рота. Цей спосіб протезування найчастіше застосовується для лікування людей віком. Останнім часом ця сфера протезування розвивається, внаслідок чого в даний час ви можете отримати естетичні, умовно-знімні протези.
Класифікація групи знімних протезів виглядає так:
1. Повністю знімні, які складаються з пластмасових та нейлонових.
2. Частково-знімні, виготовлені з пластмаси, нейлону з гачками або бюгельні варіанти з гачками або атачментами.
За рахунок застосування комп’ютерної техніки в сучасній стоматології було досягнуто великої точності зубних протезів, а також їх повного поєднання з зубами.
Усі протези мають різні показання до застосування: від косметичних до заміщення функцій зубів. До того ж протези відрізняються один від одного термінами виготовлення та діапазонами цін.
Чи варто чистити зубні протези? Якщо коротко відповісти, то так. Навіть якщо ваш протез захищений від впливу карієсу, він все одно є джерелом бактерій, які у свою чергу виділяють величезну кількість шкідливих речовин. Тому постає питання: за допомогою чого чистити зубні протези?
Очищення зубних протезів
Насамперед варто відзначити, що процедуру очищення необхідно проводити щодня, щоб не утворювалися скупчення мікробів. Звичайно, скупчення нальоту ніяк не вплине на утворення карієсу на протезі, проте істотно зросте ризик мікробного обсіменіння. Саме через це процедура очищення протезу є такою необхідною, тому що з її допомогою запобігають захворюванням ротової порожнини, а також здійснюється профілактика алергічних або шлункових захворювань.
Рекомендується для процедури очищення використовувати електричні щітки, оскільки з їх допомогою протез найкраще відчищається.
Як чистити зубні протези?
Для початку розглянемо загальні моменти. Насамперед обов’язково слід почистити мову, оскільки саме в його складках є найбільша кількість бактерій. Що стосується зубного нальоту, то він може бути розташований:
1. У межах зони контакту штучних зубів.
2. На жувальній стороні корінних зубів, а також у ямках штучних іклів та різців.
3. У місці виходу проток слинних залоз, а також біля верхніх «сімки та шістки».
4. Між зубами або біля їх шийок.
5. Мовою та яснами.
Однак перед тим як розпочати процедуру чищення зубних протезів, необхідно пам’ятати про те, що ви повинні їх знімати на ніч. В першу чергу необхідно очистити поверхню ясен, щоб виключити вплив бактерій, що накопичилися, на ясна. Сам протез необхідно на ніч залишити в ємності з розчином, що дезінфікує. За бажання ви можете замовити капітальне чищення зубного протеза у стоматологічній клініці.
Останнім, про що вам не можна забувати, це те, що установка протезу має на увазі більш серйозне ставлення до гігієни порожнини рота. Саме тому процедура чищення має бути регулярною та якісною.
Зубне протезування або імплантація зубів на сьогоднішній день є справжнім порятунком для тих, хто через різні обставини зіткнувся з проблемою втрати зубів. Останнім часом ця індустрія набрала стрімкого розвитку та подарувала вже не одній тисячі людей впевненість у собі та у своїй посмішці.
Мало хто розуміє, що втрата навіть одного зуба призводить не просто до проблем естетичного характеру, а поступово веде до витончення кісткової тканини. Цей процес може викликати різні деформації та загалом призвести до порушень стану здоров’я.
Протезування зубів – це метод хірургічного втручання, який обов’язково має проводитися кваліфікованим фахівцем. Як і перед будь-яким іншим лікуванням, перш ніж поставити зубний протез, лікар-стоматолог повинен провести ретельну діагностику, зібрати стоматологічний та загальномедичний анамнез, провести огляд ротової порожнини та всіх тканин, оцінити щільність кістки та низку інших параметрів.
Самі зубні імпланти є опорами, на які надалі кріпляться коронки. Вони замінюють втрачений зуб і покладають він всі його функції. Конструкцію таких протезів можна розділити на дві частини – імплантат – корінь, який вживлюють у кісткову тканину. Залежно від типу зуба, що замінюється, він може відрізнятися за дизайном різьблення. Імплантати в основному виготовляють з титану, оскільки цей матеріал має феноменальну здатність до приживлення. Абатмент — друга складова протеза, її можна назвати проміжною ланкою, до якої кріплять коронку. Зубні імпланти ставлять мінімум на 10 років, а при належному догляді можуть прослужити і до 30 років. Потім коронку та абатмент при необхідності замінюють, тоді як коренева частина протеза вживлюється лише один раз.
Процес протезування зубів можна поділити на 3 етапи:
Перший етап — проведення хірургічної операції з метою імплантації імплантації. Слід сказати, що дана процедура є менш травматичною, ніж видалення зубів мудрості. Після того, як «корінь» вживлюють у кістку, він покривається слизовою оболонкою і починаються процеси загоєння. Як тільки імплантат приживеться в організмі, можна приступати до наступного етапу протезування.
Другий етап- має на увазі проведення невеликої процедури, коли до імплантату прикручують спеціальну голову для формування так званої ясна. Через кілька днів на її місці встановлюють абатмент.
Третій та заключний етап називають ортопедичним. На цьому етапі лікар-стоматолог встановлює зубну коронку, попередньо виготовлену по зліпку зубного ряду.
Після того, як всі процедури протезування будуть завершені, необхідно буде проходити профілактичні огляди для перевірки імпланту та загального стану зубів. Слід сказати, що сучасна імплантологія в Харкові є одним із найбільш динамічно розвиваються і одним із найперспективніших напрямків стоматології. До того ж, зубні протези або імпланти мають дуже багато переваг і нічим не відрізняються від натуральних зубів.