Встановлення вінірів

установка виниров

Вініри — реставрація зубів
Вініри керамічні Під час першого візиту до лікаря буде проведено підготовку, робиться зліпок із зуба, підбирається колір. Під час другого візиту встановлюється керамічна облицювання, яка і приховуватиме недоліки зуба.
Проміжок між двома візитами – близько двох тижнів.
Вікіпедія говорить нам про те, що вініри — це порцелянові або композитні платівки, які заміняють зовнішній шар зуба.
Вони дозволяють коригувати порушення форми та кольору зуба, а також захищають зуби (наприклад, при грі на духових інструментах).
В результаті відновлений зуб набуває міцності і не відрізняється від інших. Вініри виготовляються відповідно до форми, кольору зубів пацієнта та його побажань.
Вініри бувають двох видів – композитні та керамічні. Композитні вініри можна виготовити прямим (у кріслі стоматолога в одне відвідування) та непрямим способом (за участю зуботехнічної лабораторії).

ПЕРЕВАГИ ВІНІРІВ:
• Вініри абсолютно непомітні. Вони складаються із світлопроникної кераміки, яка натурально передає молочну напівпрозорість емалі зуба. Реставрований зуб виглядає природно.
• Кераміка ніколи не змінює свого кольору і не фарбується.
• Керамічна поверхня настільки гладка, що на ній практично не накопичується зубний наліт.

• Зуб не втрачає своїх функціональних здібностей, тому що твердість керамічних матеріалів перевершує твердість зубної емалі.

При першому Вашому візиті до нас ми виберемо для Вас найоптимальніший варіант залежно від стану зубів, необхідних термінів та Ваших можливостей.
Але у будь-якому разі це буде робота екстра-класу!

Установка вінірів – це один із способів, які застосовують у стоматологічних клініках для реставрації зубів. За допомогою нього можна досягти білої і рівної посмішки, якою не можуть порадіти багато людей. Саме тому така методика є найбільш затребуваною особливо серед людей, чия сфера діяльності пов’язана з телебаченням та тим, кому часто доводиться виступати на публіці.

Протези у вигляді тонких пластин накладаються на передню та задню стінку пошкодженого зуба. Завдяки такій методиці вирівнюється колір та нижня кромка зубів. Вініри використовуються як для виправлення одного зуба, так і цілого ряду верхніх та нижніх зубів. Все залежатиме від того, в якому стані знаходяться зуби пацієнта. Багато хто після їх встановлення може сміливо демонструвати свою променисту посмішку оточуючим людям.

Доки не були придумані зубні вініри, лікарі стоматологічних клінік для відбілювання зубів пропонували клієнтам відбілювати зубну емаль за допомогою різних хімічних препаратів, ультразвукового та лазерного обладнання. Але як відзначають багато пацієнтів стоматологічних клінік, після застосування таких процедур зуби їх стали більш чутливими, емаль тонша, а зуби крихкими.

У минулому ж замість вінірів стоматологи накладали на зуби спеціальний світловідбивний пломбувальний матеріал, який через деякий час набував темного кольору. З вінірами нового покоління такої проблеми не виникне, тому що вони виготовляються з високоміцних і якісних керамічних матеріалів.

Переваги встановлення зубних вінірів:

— міцні зуби, їх білий колір та гарна форма;
— Ідеальна посмішка;
— Зуби стають менш чутливими;
— вирівнює відстань між зубами;
— рівномірний відтінок зубів;
— Високий ступінь стійкості поверхні зуба.

Після встановлення пацієнтам рекомендується іноді використовувати щітку з твердою щетиною. Чистити зуби необхідно так само часто, як і раніше.
Незважаючи на те, що крім такої методики є й інші методи відбілювання зубів, зубні вініри все ж таки вважаються найбільш ефективними. Саме тому кількість охочих поставити зубні вініри постійно збільшується.
По-перше, вони не темніють. По-друге, зуби з вінірами складно відрізнити від здорових зубів. Керамічний матеріал не здатний реагувати на хімічні дії. Вони здатні не тільки захистити зуби від зовнішнього впливу, але це ще й хороша альтернатива для запобігання багатьом стоматологічним проблемам.

Встановлення вінірів
5 (100%) 1 vote