Виправлення прикусу у Харкові.

Попри усталену думку, виправлення прикусу можливе у будь-якому віці!
За даними міністерства охорони здоров’я, до 80% людей мають відхилення від правильного прикусу.
Наскільки це важливо у нашому житті? При значних відхиленнях прикусу це може стати причиною багатьох захворювань, і не тільки обличчя та ротової порожнини,
а й порушення функції дихання, ковтання, мови, міміки. Все це може спричинити захворювання носоглотки, дихальних шляхів, слухового апарату: гайморит, отит, синусит, часті респіраторні та вірусні захворювання.
Крім того, неправильне або недостатнє змикання зубів є причиною поганого пережовування їжі, що в свою чергу може спричинити захворювання шлунково-кишкового тракту: гастрит, холецистит, виразка шлунка та дванадцятипалої кишки.
Тому виправлення неправильного прикусу є дуже важливим процесом, з яким у жодному разі не можна затягувати.

Терміново до нас!
І ми підберемо оптимальну для Вас систему виправлення прикусу.
Як правило це комплексний підхід, що включає лікування зубів, протезування і застосування коригуючої ортодонтальної системи: брекети або інвізілайн.
І ми зробимо Вам посмішку всього Вашого життя!

Довгі роки виправлення прикусу вважалося необхідним лише у дитячому та підлітковому віці. Але сьогодні й дорослі люди почали звертати на це увагу. Неправильний прикус несе як негативні візуальні ефекти, а й впливає загальне здоров’я організму.

Неправильний прикус – неправильне розташування зубних рядів, захворювання, яке з’являється у ранньому віці. Основною причиною появи цього захворювання лікарі вважають неправильне харчування в дитинстві, використання сосок неправильної форми, постійне смоктання сторонніх предметів і, звичайно, вроджені причини.

Виправленням кривизни зубів та неправильного прикусу займаються лікарі-ортодонти у місті Харкові. У сучасних кваліфікованих клініках ортодонти проводять консультації молодих мам, як уникнути розвитку неправильного прикусу у дитини.

У світі красива посмішка є синонімом благополуччя. І тому багато дорослих людей почали звертатися до фахівців у галузі ортодонтії. Лікарі рекомендують розпочинати виправлення від 12 років. До цього моменту повністю не сформувалася емаль зубів. Тому встановлення систем вирівнювання може призвести до псування зубів.

Сучасні способи виправлення прикусу та способи вирівнювання зубів різні. Найпоширенішим видом виправлення є встановлення брекет-системи. Конструкція, основа якої є металева дуга, впливаючи на зуби, наводить їх у бажане положення. Сучасні матеріали, з яких виробляється рівна дуга, виконані за високими технологіями.

Останніми роками ортодонтія сильно просунулася вперед. Якщо раніше металеві дуги кріпилися безпосередньо до зубів, сьогодні тиск дуги на зуби забезпечують спеціальні пластини. Вони дозволяють зміщувати зуби у трьох площинах. Також вони надають більш щадний вплив системи на зуби та навколишні тканини.

Останнім часом популярності все більше набувають капи для зубів. Ці спеціальні конструкції служать для виправлення прикусу. Так як їх виробляють з прозорого пластику, то вони практично непомітні в роті. Капи відзначаються високим рівнем комфорту, швидким звиканням до носіння та відсутністю порушення дикції. Капами користуються дорослі люди, які не хочуть псувати свій зовнішній вигляд брекет-системами.

Для виправлення прикусу в дітей віком використовуються трейнери з еластичного силікону. Це тимчасові конструкції, які потрібно носити кілька годин на день. Також у дітей для виправлення зубного ряду використовують пластини з полімерних матеріалів. Їхнє застосування рекомендується дітям до 13 років.

Оценить страницу