Брекети Харків

Брекети у Харкові, якісно та безболісно. Найкращі відгуки про брекети.

Встановлюємо брекети для виправлення прикусу всіх типів:

1. Вестибулярні (металеві, сапфірові, керамічні (прозорі)— встановлюються на зовнішню сторону зубів. Підходимо до зовнішнього лікування з великою увагою, тому що таких пацієнтів найбільше перебуває на лікуванні. Стоматологія особливо виділяє зовнішні системи, оскільки виправлення зубів з їх допомогою має найбільший попит: Damon 3, Damon 3 mx, Damon Q, Damon clear;
2. Лінгвальні брекети — встановлюються на зовнішній бік зубів. Прикус під впливом таких систем змінюється з невидимого боку. Внутрішнє лікування – це індивідуальна лікувальна програма для кожного нашого клієнта.
3. Лікування системою Invisalign (Інвізілайн) – певний набір еластичних капп, які потрібно носити у виділений лікарем час. Ця система не вимагає від вас встановлювати та носити брекети,
прозорі знімні каппи з ортодонтичними властивостями зливаються з кольором зубів і невидимі для оточуючих.

При першому Вашому візиті до нас ми виберемо для Вас найоптимальніший варіант залежно від стану зубів, необхідних термінів та Ваших можливостей.
Але у будь-якому разі це буде робота екстра-класу!

Кожна людина прагне мати гарну посмішку і не соромитись своїх зубів. В наш час для цього не потрібні складні операції, оскільки існують інструмент, який дозволяє будь-якій людині виправити прикус – брекет-системи.

Брекет-системи або брекети відносяться до незнімних ортодонтичних пристроїв, складаються з набору скоб з пазами та ортодонтичної дуги, яка закріплюється в пазах. Дія системи полягає у постійному тиску на різні зуби для вирівнювання зубного ряду та виправлення прикусу.

Сучасна стоматологія пропонує пацієнтам різні види брекетів, які дозволять їх носіям стати володарями гарної посмішки.

Основна класифікація брекет-систем базується на матеріалі, з якого вони виготовлені.

Металеві брекети – найвідоміший вид системи. Незважаючи на свій відразливий вигляд, ці брекети використовуються найбільш активно та приваблюють багатьох пацієнтів. Для виготовлення скоб використовують медичну сталь, титановий метал або золото. Метал зменшує силу тертя між брекетами та дугою, завдяки чому такі брекети носяться менше, ніж системи інших матеріалів. Металеві системи мають найнижчу вартість серед брекетів, мають трохи жахливий вигляд.

Ціна металевих брекетів становить 1640 $ для корекції зубів верхніх і нижніх зубів. У ціну закладено усі додаткові витрати. У нашій клініці можлива розстрочка.

Керамічні брекети-системи є кращим варіантом для пацієнтів, які можуть соромитись свого вигляду з брекетами. Скоби, зроблені з кераміки, майже непомітні на зубах. Металева дуга може мати білий колір, що сприяє привабливості носія брекетів. Керамічні системи зручніші для носіння, добре фіксуються на зубах, стійкі до фарбування харчовими барвниками. До недоліків керамічних брекетів відносять більш високу в порівнянні з металевими вартість та більш тривалий термін виправлення дефектів.

Сапфірові брекети названі так через кристали сапфіру, які є матеріалом для виготовлення скоб. Прозорий матеріал надає системі естетичного вигляду і майже не помітний на зубах. Сапфір не викликає алергічних реакцій, тому така система пропонується людям, які мають схильність до алергії. Недоліками цих брекетів вважають тривалий термін носіння, крихкість матеріалу та висока вартість виготовлення та встановлення.

Ціна на сапфірові та керамічні брекети становить 1740 $ для корекції зубів верхніх і нижніх зубів.

Комбіновані брекети покликані зменшити тертя між дугою та скобами, що виникає у брекетах з кераміки або пластмаси. Тертя зменшується завдяки вставці у скоби металевих пазів. Незважаючи на погіршення зовнішнього вигляду пацієнта час лікування при цьому знижується. Комбінованими брекетами називають системи, в яких для різних ділянок зубного ряду застосовуються скоби з різних матеріалів. Плюсом таких систем є турбота про пацієнта, мінусом – підвищення вартості встановлення системи через ускладнення конструкції.

Пластикові брекети рекомендують за незначних дефектів прикусу. Колір пластику підбирають під колір емалі, що забезпечує високу естетичність системи. Установка пластикових брекетів доступна за вартістю будь-якого пацієнта. Недоліки таких брекетів – чутливість до барвників, крихкість та нестійкість до стирання, що при частих поломках та замінах частин системи збільшує час лікування.

Кольорові брекети – знахідка стоматологів для лікування прикусу у дітей та підлітків, коли невеликі деталі у брекет-системах змінюють ставлення пацієнтів до цих конструкцій. Колір системі надають різнокольорові лігатури, які можуть мати різний колір. Плюсами кольорових брекет-систем є комфорт у носінні та простота установки, що важливо для дітей.

За розташуванням на зубах брекети поділяються на вестибулярні та лінгвальні.

Вестибулярні системи кріпляться на видимій частині зубів і тому помітні при носінні. Пацієнти воліють такі брекети насамперед через нижчу вартість.

Лінгвальні брекети встановлюють на внутрішній (лінгвальній) стороні зубів. Таке розташування системи зменшує можливість того, що її можуть помітити. Додатковим чинником, що впливає їх використання, є необхідність виправлення прикусу, який не піддається стандартному лікуванню. Вони мають більш високу вартість, порівняно з вестибулярними брекетами, і змушують пацієнта протягом перших тижнів лікування розмовляти з порушеннями дикції.

Ціна лінгвальних брекетів становить від 3000 $ для корекції зубів верхніх і нижніх зубів.

За методом зв’язування дуги з брекетами розрізняють лігатурні (традиційні) та безлігатурні (самолігуючі) системи. У системах традиційного типу ортодонтична дуга кріпиться в кожній скобі за допомогою лігатури, через це утворюється велика кількість сполук, що труться, і збільшується термін носіння брекетів. У безлігатурних системах дуга закріплюється на скобі спеціальним замком, у результаті дуга ковзає.

Брекети
4.33 (86.67%) 6 votes