Лікування зубів у нашій клініці стане для Вас абсолютно безболісним та комфортним процесом. Своєчасна діагностика дозволить своєчасно виявити та вилікувати такі хвороби зубів і ясен як: карієс, пародонтит, пародонтоз. Ви можете відкинути всі свої страхи, які підказує Вам Вашу свідомість в очікуванні тривалого та болючого процесу при лікуванні зубів.
Завдяки високій кваліфікації наших лікарів та сучасної анестезії, що застосовується при стоматологічних роботах, Ви забудете про біль. Процес лікування зубів здасться непомітним. Вам не доведеться гаяти час у чергах, для цього необхідно лише попередньо записатися на прийом до лікаря у зручний для Вас час.

Лікування зубів — це найбільш затребуваний напрямок не тільки в стоматології, але і в медицині. Своєчасне лікування зубів допоможе зберегти бездоганну посмішку, а також є запорукою вашого здоров’я.

На сьогоднішній день ринок стоматологічних послуг знаходиться на якісно новому рівні та здатний запропонувати широкий спектр послуг. Стоматологічна клініка «Норма» має бездоганну репутацію і має штат висококваліфікованих лікарів-стоматологів. Лікування зубів — лише один із напрямків роботи нашої клініки, у нашому розпорядженні знаходиться сучасне зуботехнічне обладнання, яке дозволяє проводити всі процедури з максимальним комфортом для пацієнта.

Ми також пропонуємо такі види послуг:

профілактика та діагностика ротової порожнини;

лікування карієсу зубів, лікування ясен, пломбування зубів;

видалення зубів та протезування зубів;

естетична стоматологія (реставрація зубів);

відбілювання зубів;

лікування всіх видів захворювань ротової порожнини;

дитяча стоматологія та багато іншого.

Проведення якісної діагностики – запорука успішного лікування. Дана процедура дозволяє виявити всі слабкі місця ротової порожнини, виявити причини виникнення того чи іншого захворювання, поставити правильний діагноз і скласти коректний план лікування.

Для проведення діагностики стоматологи користуються такими класичними методами, як опитування та загальний огляд ротової порожнини. При необхідності вдаються до використання рентгенівського апарату та комп’ютерної томографії. Використання такого обладнання дозволяє виявити різні новоутворення, запалення та інші проблеми, які неможливо виявити під час зовнішнього огляду. Подібний підхід до лікування зубів дозволяє вирішити багато проблем, які ще якийсь час тому назвали б безнадійним випадком.

Сьогодні у пацієнтів є всі шанси на якісне відновлення та лікування навіть найпроблемніших зубів. Звичайно, лікування карієсу та пломбування на даний момент є найбільш затребуваним видом послуг. Однак не варто недооцінювати можливості сучасних фотополімерів, завдяки яким вдається повністю змінити посмішку: скоригувати колір, форму, сколи тощо. При використанні фотополімерних пломб під час процедури лікування зубів матеріал вступає в хімічну реакцію, що дозволяє йому повністю злитися з емаллю зуба. Таку пломбу важко від рідного зуба навіть якщо сильно вдивлятися.

Крім широкого застосування фотополімерних технологій, сучасні стоматологи все частіше використовують практично методи мінімального інвазивного втручання. Тобто, під час процедури лікування зубів використовуються різні методики для максимального збереження твердих тканин зуба.

Проведення лікування зубів у дітей так само важливе як і у дорослих. По-перше, відвідування стоматолога у ранньому віці прищеплює дітям культуру дотримання гігієни ротової порожнини. Багато батьків не приділяють належної уваги здоров’ю молочних зубів своїх дітей: однаково випадуть. Така нерозсудливість призводить до їхньої ранньої втрати, що спричиняє розвиток патологічних процесів, виникнення щелепних аномалій та усунення постійних зубів. До того ж, якщо не лікувати молочні зуби, то це може залучити зачатки постійних зубів у каріозний процес. З нашими лікарями-стоматологами ви можете не турбуватися про здоров’я своїх зубів та зубів ваших дітей.

Лікування зубів
5 (100%) 1 vote