Ендорет. Процедура ендорету.

Плазмотерапія за методикою ендорет. Україна Харків.

Дослідницька команда інституту біотехнологій розробила терапевтичне використання плазми багатої на фактори зростання. Ендорет® (prgf®)

Плазма багата на фактори росту (PRGF®-Endoret® Technology) в щелепно-лицьовій хірургії

ENDORET (prgf)/ЕНДОРЕТ – новаторська технологія терапевтичного застосування плазми, збагаченої факторами зростання. В її основі активація власних тромбоцитів пацієнта для стимулювання та прискорення регенерації тканин.

bti biotechnology institute

Це засноване на розробці та використанні власних тромбоцитів з крові пацієнта з біологічною активністю, факторами росту та фібрину біоматеріалу для стимулювання та прискорення загоєння та регенерації.
Це на 100% біосумісна технологія, з чудовою гнучкістю, безпечна та ефективна. Потенціал технології полягає у глобальному ефекті від факторів зростання тромбоцитів, що включають і фактори VEGF, FGF, PDGF, TGF-B, EGF, IGF-I. Ці фактори впливають на низку біологічних процесів, які сприяють клітинній міграції, зростанню та морфогенезу. Крім того, вони прискорюють «на місці» процес формування біорозкладного фібрину матриці, який діє як тимчасовий «ешафот», що сприяє регенерації тканин.

Універсальність, безпека та ефективність цієї системи відчиняє двері персоналізованої медицини, яка вже застосовується у багатьох медичних та наукових галузях, у тому числі щелепно-лицьовій хірургії, імплантології, ортопедії, виразковому лікуванні, спортивній медицині, шліфуванні, офтальмології та тканинній інженері.

Процедура складається з таких етапів:

  • Взяття крові у пацієнта
  • ізоляція тромбоцитів крові;
  • активація факторів зростання плазми;
  • Мікроін’єкції отриманим складом, що омолоджує.

Наші клітини можна стимулювати за допомогою факторів росту, які поряд зі стовбуровими клітинами є одним із наріжних каменів регенеративної медицини. Після отримання сигналу стовбурові клітини починають відновлювати будь-які тканини, пошкоджені внаслідок травми, хвороби чи навіть старіння. Цей сигнал подають фактори зростання.

Оценить страницу