Імплантація зубів Харків
Відсутність одного або кількох зубів навряд чи влаштує вас, проте не варто зневірятися. Імплантологія дозволяє відновити зуби незалежно від їхнього розташування в роті. Якщо протезування може вимагати пошкодження (наприклад, сточування) сусідніх зубів, імплантологія пропонує нові альтернативні методи.
Імпланти можуть встановлюватися як на місці одиничного зуба, так і на місці кількох зубів, навіть за повної їх відсутності!
Отже, хоч би яким було пошкодження, імплантологія здатна вирішити цю проблему.
Зубні імпланти виготовляються із біоматеріалів, які органічно приживаються у щелепі, не викликаючи відчуття дискомфорту. Найчастіше ці матеріали – це цирконій, титан чи корундова кераміка.
Імплант є кореневою частиною, яка впроваджується безпосередньо в щелепу у вигляді гвинта або циліндра.
Сьогодні на ринку імплантів існує велика різноманітність імплантаційних систем. Кожна з них має свої особливості та свідчення.
При першому Вашому візиті до нас ми виберемо для Вас найоптимальніший варіант встановлення імплантів залежно від стану зубів, необхідних термінів та Ваших можливостей.
Але у будь-якому разі це буде робота екстра-класу! У Харкові все необхідне є, відповідно лікування можливе в стислі терміни. Просто зателефонуйте нам для запису і ми розпишемо курс лікування для вашого випадку.
Дещо про зубні імпланти
Зуби турбували людей у всі часи, це дало розвиток такій усім відомій науці – стоматології. Як і все в цьому світі, стоматологія не стоїть на місці і з’являються нові види операцій. Не легко наздогнати прогрес, дізнаючись про все і вся. Але ж давайте розберемося в одній з найпопулярніших стоматологічних операцій — зубної імплантації. Звичайній людині без медичної освіти не потрібно розумітися на всіх тонкощах цього процесу, достатньо знати лише основні принципи. Отже, спочатку дізнаємося, що таке імплантат. Це різновид виробів медичного призначення, які впроваджують в організм як замінник будь-якого органу. Зокрема, зубний імплантат є коренем відсутнього зуба, замінюючи його. Закріплюється у верхній чи нижній щелепі пацієнта. Зубний імплантат виконує багато функцій. Але першочергова ця опора. Потім саме на нього буде кріпитися коронка або зубний протез. Імплантати це відмінний варіант для тих людей, які з якихось причин втратили зуби (після травм або деяких стоматологічних захворювань тощо). Для виготовлення імплантату зазвичай використовують найміцніші та надійніші матеріали. Також однією з умов підбору матеріалу є те, як він буде сумісний з тканинами людини, тобто чи приживеться вона і чи не буде відторгнення. Одним із таких матеріалів є титан. Він чудово відповідає всім цим вимогам. Цей матеріал найчастіше використовується в хірургії. Тепер перейдемо до будови зубного імплантату. Він складається з двох частин: основний або сам імплантат та його опори – абатменту. Імплантат хірургічно впроваджується замість кореня втраченого зуба.
Перш ніж з’явилися зубні імплантати, абатментом був зуб, який служив опорою для зубного протеза.
Чи потрібно ставити зубний імплантат?
Потрібно, якщо людина з якихось причин втратила зуб. Це рішення приймає кваліфікований спеціаліст – стоматолог, ретельно обстеживши та оглянувши стан Ваших зубів.
Також розглянемо переваги протезування. Пацієнт, якому провели операцію із встановлення зубних імплантів, зможе:
-Широко посміхатися, адже протезування дозволяє досягти чудового косметичного ефекту.
-Операцію буде проведено без пошкодження ближніх зубів
-Відновити колишній ритм життя. Який був до втрати зуба
-З’явиться додаткова опора для встановлення зубних протезів за потребою.
Але незважаючи на очевидні плюси, до цієї операції є деякі протипоказання:
-Травми, пошкодження щелепи, внаслідок яких прикус міг (або був) деформований
-Деякі стоматологічні захворювання у важких формах
-Захворювання нервової системи
-Туберкульоз
-Склеродермія
-Цукровий діабет
-Захворювання серця
-Онкології
До того ж не бажана установка імплантатів дітям до шістнадцяти років, тому що їх кісткова тканина ще не до кінця сформована. І навпаки – особам пенсійного віку та старше. Ще не мало важливим фактором ризику є надмірне вживання алкоголю та куріння.
Важливо, що заздалегідь до початку операції, по можливості, слід провести санацію вогнищ інфекції в організмі. Головне з цього, звичайно зуби, обов’язково слід вилікувати в першу чергу. Цей крок є одним з головних перед проведенням протезування, тому що у випадку, якщо зуби не будуть доліковані, найімовірніше імплант просто буде відторгнений організмом. За такого результату операція буде проведена в порожню.
І насамкінець поговоримо про те, скільки часу Ваш імплант буде служити Вам вірою та правдою. Цей час залежить від багатьох факторів, серед яких загальний стан здоров’я пацієнта та наявність або відсутність у нього будь-яких стоматологічних патологій. Зазвичай термін служби становить від одного до кількох десятків років.